17.01.2019.
Próbne egzaminy CKE
20.12.2018.
W ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia, w dniach 18, 19 i 20 grudnia odbyły się próbne egzaminy ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. 
Czytaj całość…
 
Fundacja Ocalenie
17.12.2018.
W ostatnim tygodniu grudnia br.  nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach tematycznych prowadzonych przez wolontariuszy  z  Fundacji Ocalenie  
Czytaj całość…
 
Kolędowanie przed Urzędem Dzielnicy Wola
17.12.2018.

Dnia 17 grudnia 2018 r., jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia, delegacja uczniów naszej szkoły wystąpiła na scenie przed Urzędem Dzielnicy Wola. Nasi artyści, przygotowani przez panią Justynę Uchrońską, zaprezentowali najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Dzięki magii dźwięków i słów można było poczuć niezwykłą, świąteczną atmosferę, która udzieliła się pracownikom urzędu, mieszkańcom alei Solidarności oraz przechodniom, przystającym przed sceną i włączającym się do wspólnego śpiewu. Po zakończeniu kolędowania wszyscy uczestnicy otrzymali miłą niespodziankę.

 
Pakowanie...fajna sprawa...
15.12.2018.
Ależ to był pracowity weekend. 15 grudnia 30 uczniów z klas ósmych poświęciło swój wolny czas w słusznej sprawie.
Czytaj całość…
 
Code & Share- finał !
11.12.2018.

 

Jak działa inteligentne miasto? Jak internet rzeczy ułatwia nasze życie? Jak wszyscy zyskamy dzięki rozwojowi sztucznej inteligencji? A przede wszystkim jak poruszać się w świecie nowych technologii? Na te pytania starały się dzisiaj odpowiedzieć dzieci ze 102 szkół w Polsce i na Litwie, podejmując tym samym próbę ustanowienia rekordu Guinnessa w jednoczesnym uczestnictwie w zajęciach poświęconych nowym technologiom.

We wtorek 11 grudnia gościliśmy przedstawicieli wielu instytucji w tym: zastępce Prezydenta m. st. Warszawy, prezesa Urzędu Kontroli Elektronicznej oraz  prezesa fundacji Architects PL. Całość wydarzenia miała bardzo medialny charakter.


 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»
Reklama:klimatyzacja