23.03.2019.
Ku pamięci Żołnierzy Wyklętych
16.03.2019.
Pod koniec lutego uczniowie klas czwartych i piątych odwiedzili na warszawskich Powązkach grób patrona szkoły Mirosława Biernackiego. Nie zabrakło modlitwy i chwil zadumy nad historią młodego bohatera Powstania Warszawskiego.
Następnie grupa udała się pod pomnik Żołnierzy Wyklętych- gdzie Panie: Iwona oraz Krystyna wyjaśniły młodym uczniom pojęcię "żołnierz wyklęty"
 
Historia hip- hopu
08.03.2019.
Artystami kolejnego „koncertowego spotkania” w marcu byli: DJ, b-boy i raper. Prowadzący zapoznał dzieci
z historią hip hopu. Pierwszy dźwięk został nagrany ok. 150 lat temu przez Thomasa Alva Edisona – amerykańskiego wynalazcę i przedsiębiorcę.
Czytaj całość…
 
Apel Zagrożenia współczesnego świata
22.02.2019.

22 lutego 2019 roku odbyło się spotkanie Dyrekcji Szkoły z uczniami klas 4 - 8 przygotowane i prowadzone przez p. psycholog Małgorzatę Prus i p. pedagog Irenę Pych.


 

Czytaj całość…
 
Bal klas 0-3
20.02.2019.
Jak co roku w naszej szkole odbył się bal  karnawałowy. Dzieci z klas 0-III  bawiły pod czujnym okiem wodzireja w rytmie żywiołowej muzyki. Wśród najpopularniejszych przebrań prym wiodły: wróżki, królewny, piraci, bohaterowie z bajek oraz wiele innych ciekawych i kolorowych postaci.  Dzieci tańczyły  współczesne tańce dyskotekowe i śpiewały dobrze znane im przeboje. Brały udział w konkursach tanecznych. Szkoda tylko, że na następny karnawał  musimy czekać aż do przyszłego roku.
 
Kampania Pomoc dla walczącej Ukrainy z rejonu Doniecka !
12.02.2019.

Fundacja „Budujmy Lepszy Świat w Ciągu Najbliższych Lat" zwróciła  się do nas z prośbą o wsparcie .

Od 2014 roku na terytorium Ukrainy trwa  wojna, ogromne obszary kraju zmieniły się we front walk. Szczególnie obwody Doniecka i Ługańska ucierpiały w wyniku konfliktu a wraz z nimi miejscowa ludność, a w szczególności dzieci.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»
Reklama:klimatyzacja