20.08.2018.
1% dla Laury!
10.04.2018.
W ostatni wtorek kawiarenka na Miedzianej serwowała przepyszne ciasta i ciasteczka. Nasi wolontariusze zbierali środki dla LAURY, córki naszej absolwentki. Laura jest wspaniałą małą dziewczynką,  która potrzebuje pomocy. Prawie nie mówi. Jedyna szansa dla niej jest komunikacja alternatywna.
 
Dziękujemy wszystkim darczyńcom.
 
Tańce narodowe
06.04.2018.

Szkolny koncert, który odbył się 6  IV 2018,  poświęcony został pięciu polskim tańcom narodowym: polonezowi, mazurowi, kujawiakowi, oberkowi oraz krakowiakowi.  Każdy z tańców scharakteryzowany został zarówno pod względem historycznym jak i muzycznym (tempo, metrum, charakter tańca).  Tancerze, zaprezentowali je w krótkim układzie choreograficznym. Wszystkie  tańce tańczono w kolorowych strojach reprezentujących regiony  polskie.

Czytaj całość…
 
Miesiąc Języka Polskiego
29.03.2018.

Od 21 lutego do 28 marca obchodziliśmy w naszej szkole Miesiąc Języka Polskiego. W tym czasie nasze polonistki przeprowadzały różne konkursy oraz zmieniały formę niektórych zajęć.

Czytaj całość…
 
Talent na Miedzianej
23.03.2018.
Pierwsze dni wiosny przyniosły długo oczekiwaną imprezę. To już trzecia edycja "Talentu na Miedzianej".
Czytaj całość…
 
Uwolnij książkę
22.03.2018.
Drodzy rodzice i uczniowie.  Jeśli przeczytaliście już wszystkie książki ze swojej domowej biblioteczki i szukacie czegoś nowego, to możecie wymienić się za darmo książkami. W holu głównym czekają na Was KSIĄŻKI NA WYMIANĘ. To akcja polegająca na dzieleniu się książkami  z innymi uczniami, a w zamian na wypożyczeniu książek przyniesionych przez kolegów. Czyli kładziemy na regale przyniesioną książkę i możemy wymienić ja na inną, kierując się zasadą „książka za książkę”. Prosimy , aby przynoszone książki były w dobrym stanie oraz szanujemy książki wypożyczone, aby jeszcze inni mogli się nimi cieszyć.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»
Reklama:klimatyzacja