22.06.2018.
Wybory do Samorządu Szkolnego
17.10.2008.
ImageDnia 10.10.2008r. odbyły się w naszej szkole  wybory do Samorządu Szkolnego.
Najwięcej głosów otrzymała uczennica klasy VI b - Magdalena Ślączko, na II miejscu znalazł się uczeń klasy VI a - Adam Romer, a III miejsce zajęła uczennica klasy V c - Magdalena Naber.
Dnia 17.10.2008r. na apelu odbyła się prezentacja nowych członków samorządu.

Serdecznie gratulujemy wybranym osobom. Mamy nadzieję, że będą dobrze wypełniać swoje obowiązki.

Apel o Janie Pawle II
16.10.2008.
ImageW dniu dzisiejszym tj. 16 października br. przypada 30 rocznica wyboru Kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczystą akademię połączoną z pokazem multimedialnym, przedstawiającą pontyfikat naszego wielkiego rodaka, papieża Jana Pawła II.
Pontyfikat Jana Pawła II zmienił oblicze świata i swrca milionów ludzi. Uwielbiany za życia pozostawił po sobie nie mniejszą miłość wiernych, żywą pamięć i świadomość straty jednego z największych rodzimych autorytetów. Papież stał się wzorem do naśladowania, przykładem człowieka, który kierował się w swoim życiu beinteresownym dobrem, wielką otwartością i chrześcijańską miłością bilźniego. Brakuje Go nam, ale wiemy i jesteśmy przekonani, że Ojciec Święty Jan Paweł II modli się za nas. My także modlimy się za Niego, aby jak najszybciej został błogosławionym.

Ślubowanie klas pierwszych
15.10.2008.
ImageDzień 14 października 2007 roku był bardzo ważnym dniem dla uczniów klas pierwszych. Odbyło się uroczyste ślibowanie klas pierwszych na sztandar szkoły i pasowanie na ucznia przez Dyrekcję. Pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 26.

" Bieg dobrej woli "
28.09.2008.

Warszawskim szlakiem Jana III Sobieskiego
28.09.2008.
ImageW dniu 16 września kilka klas naszej szkoły wzięło udział w inauguracji programu edukacyjnego WARSZAWSKIM SZLAKIEM JANA III SOBIESKIEGO.
Uroczystość miała charakter pikniku historycznego. Uczniowie poznali realia życia codziennego wojska Rzeczpospolitej w XVII wieku, wzęli udział w interaktywnych warsztatach historycznych oraz w zainscenizowanej scenie manewrów wojskowych.

«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»