23.09.2018.
IX Otwarty Turniej w Piłce Mini Siatkowej
10.12.2008.
9 i 10 grudnia 2008 roku w naszej szkole odbył się IX Otwarty Turniej w Piłkę Mini Siatkową o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola – p. Wojciech Lesiuk oraz Inspektor Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola - p. Jolanta Piątkowska.Do grudniowego turnieju przystapiło 12 zespołów dziewczęcychi 16 chłopięcych. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się  zawodniczki z SP 222, a wśród chłopców zwyciężyli nasi młodzi siatkarze z klasy 6a. Zawodom towarzyszyły występy szkolnej grupy cheerleaders.Siatkarski Turniej o Puchar Burmistrza Woli zawsze cieszy się  dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Od kilku lat rozgrywki siatkarskie są dla nas także okazją do nauki kulturalnego kibicowania.  
 
Mikołajki w naszej szkole
08.12.2008.
ImageW dniu 6 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny oraz spotkanie z Mikołajem. Każda klasa przygotowała stoisko kiermaszowe ze słodkimi smakołykami świątecznymi lub z ozdobami świątecznymi. Wszystkie były bardzo piękne. Najładniejsze stoiska zostały nagrodzone.  Klasa Vb pod okiem wychowawcy Danuty Góral i nauczyciela muzyki Pani Małgorzaty Dębińskiej przygotowała przedstawienie pt. " Kochamy Cię Święty Mikołaju". Do szkoły zawitał również Mikołaj obdarowując dzieci prezentami.
 
Konkurs "English around the world"
07.12.2008.
ImageW czwartek 4 grudnia 2008 roku część uczniów z klasy IV a i klasy V c wybrała się do miejscowości Błonie na konkurs języka angielskiego. Ów konkurs był już po raz drugi organizowany przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych oraz Centrum Zasobów Językowych YLRC.
Czytaj całość…
 
"Wolskie dzieci przeciwko przemocy domowej"
03.12.2008.

ImageSzkoła Podstawowa Nr 26 w Warszawie przystąpiła do kampanii:
„Wolskie dzieci przeciwko przemocy domowej. Czy przemoc domowa może być sekretem lub tajemnicą?”,
której autorką  jest Pani mł. asp. Agnieszka Makowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.
Przez wiele dni uczniowie pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców przygotowywali się do manifestacji. Uczestniczyli w lekcjach wychowawczych, które podejmowały temat przemocy domowej,  przygotowywali transparenty, plakaty, hasła i krótkie scenki dramowe.

Czytaj całość…
 
Obóz sportowy w Białce Tatrzańskiej 20-24 października 2008
28.10.2008.
ImageTen poniedziałkowy jakże ciepły, chociaż jesienny poranek, był wyczekiwany przez wszystkich uczniów klas sportowych z naszej szkoły. Boisko przed szkołą zapełniło się sportowcami, którzy wraz z rodzicami i walizkami wypchanymi po brzegi wyczekiwali autokarów, które miały zawieść wszystkich do Białki Tatrzańskiej....
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 nast. » koniec »»
Reklama:klimatyzacja