20.06.2018.
Treasures of the Earth
11.12.2007.
ImagePrzełom listopada i grudnia dla uczniów z klasy IIIa stał pod znakiem przygotowań do konkursu z języka angielskiego "Treasures of the Earth", który miał miejsce 3 grudnia 2007 w ośrodku "Poniatówka" w miejscowości Błonie.
Czytaj całość…
 
Tablica pamięci przy pomniku Zgrupowania AK "Chrobry II"
13.11.2007.

12 listopada 2007 zostały odsłonięte i poświęcone tablice pamięci przy pomniku Zgrupowania AK "Chrobry II". W uroczystości wzięli udział: Burmistrz Dzielnicy Marek Andruk, wiceburmistrz Paweł Pawlak oraz przedstawiciele środowisk kombatanckich.

Podczas uroczystości przedstawiono krótki zarys historyczny Zgrupowania, zaprezentowano także poezje powstańczą.

Organizator:
Związek Powstańców Warszawskich Zarząd Środowiska Zgrupowania AK "Chrobry II"

 
Akademia z okazji Dnia Niepodległości
11.11.2007.
ImageO tym, że każdy młody człowiek potrafi wzruszyć się historią swojego kraju, przekonaliśmy się na uroczystości z okazji Święta Niepodległości...
Czytaj całość…
 
Japan Week na Woli
28.10.2007.
W ramach obchodów Tygodnia Kultury Japońskiej w Warszawie, w naszej szkole odbył się koncert inauguracyjny...
Czytaj całość…
 
Obóz sportowy w Sztutowie
21.10.2007.
    Dni- od 16 do 20 października 2007 r.- wszystkie klasy sportowe, pod opieką nauczycieli naszej szkoły, spędziły na obozie sportowym w Sztutowie. Było super!!! Młodzież poszczególnych klas odważnie wytyczała trasy rajdów i wycieczek. Zwiedziliśmy Starówkę Gdańską, Oceanarium w Gdyni, weszliśmy na „Dar Młodzieży”, spacerowaliśmy po sopockim molo, byliśmy na Westerplatte. Nawet ulewny deszcz nie przeszkodził nam w zwiedzaniu Malborka. Dzielnie stąpaliśmy po zabytkowych korytarzach starego zamczyska. Wszystko na tym obozie było niesamowite, nawet lekcje polskiego, matematyki i przyrody, które często odbywały się w terenie, na świeżym powietrzu. Jak na obóz sportowy przystało prym wiodły zajęcia ruchowe: zawody, wymyślne konkurencje, gra w kręgle. Te 5 dni minęło jak z bicza strzelił. Pobyt nad morzem dostarczył każdemu uczestnikowi obozu wielu niezapomnianych wrażeń. Harmonogram wyjazdu na obóz zamieszczamy poniżej.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 181 182 183 184 nast. » koniec »»
Reklama:klimatyzacja