16.11.2018.
Wycieczka do Torunia
07.05.2008.
Image6.05.2008 r. klasy V b, IV b i IV c wyjechały na wycieczkę do Torunia.
W programie wycieczki:
- zwiedzanie jednego z najpiękniejszych Starych Miast w Polsce: Krzywa Wieża, kościół św. Janów, kościół Najświętszej Marii Panny, ruiny zamku, kościół św. Jakuba.
- spektakl w najnowocześniejszym w Polsce Planetarium w Toruniu,
- rejs po Wiśle,
- pokaz audiowizualny w Domu Kopernika,
- wyrób pierników według starych receptur w Muzeum Piernika.
 
Młode Talenty 2008
15.04.2008.

Image15 IV 2008 szkolny zespół instrumentalny „RAZ,DWA, TRZY” wziął udział - w drugim w tym sezonie artystycznym - konkursie instrumentalnym „Młode Talenty”, który organizowany był przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy ul. Niegocińskiej „175”. Ideą konkursu było zaprezentowanie repertuaru muzyki instrumentalnej z krajów Unii Europejskiej. Graliśmy trzy utwory:
Mały Chińczyk –A. Rowley,  Arię z opery RIGOLETTO Verdiego  oraz popularną melodię „Gdybym miał gitarę”. Zespół reprezentowali uczniowie z klas od II –V. Graliśmy głównie na fletach, keyboardzie, dzwonkach, metalofonie oraz instrumentach perkusyjnych.W konkursie uzyskaliśmy II miejsce.

 
Koncert muzyczny
14.04.2008.
ImageTen koncert trochę różnił się od pozostałych. Prezentował muzykę rewiową i miusicalową. Nasi uczniowie bawili się na nim wspaniale, a wszystko za sprawą biorących udział w koncercie tancerzy. Pokazywali oni uczniom podstawowe kroki stepowania i zachęcali do wspólnego tańca. Dla niektórych dzieci było to nie lada wyzwaniem. Każdy chciał poczuć się tańczącym aktorem. Było dużo radości i wesołej zabawy.
 
Pamiętamy o naszej historii
14.04.2008.
ImageKlasy III b i II a spotkały się z kombatantami Zgrupowania
"Chrobry II".
Spotkanie odbyło się w szkolnej "Izbie Pamięci". Panowie przybliżyli nam historię walk powstańczych na terenie Woli. Dzieci zadawały pytania na temat przebiegu walk, naszego patrona czy eksponatów znajdujących się w "Izbie Pamięci". Nie zabrakło też chwil wzruszenia. Pan Zakrzewski odczytał wiersz napisany ku czci Mirosława Biernackiego.
Spotkanie zakończyło się zbyt szybko, ale Panowie obiecali wracać na spotkania z uczniami naszej szkoły.
 
Konkurs ekologiczny
13.04.2008.
ImageNasza szkoła wzięła udział w konkursie ekologicznym "W zgodzie z naturą". Praca naszego ucznia Alberta Oprzały została wyróżniona. Gratulujemy!
 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 187 188 189 nast. » koniec »»
Reklama:klimatyzacja