19.07.2018.
Obóz sportowy w Sztutowie
21.10.2007.
    Dni- od 16 do 20 października 2007 r.- wszystkie klasy sportowe, pod opieką nauczycieli naszej szkoły, spędziły na obozie sportowym w Sztutowie. Było super!!! Młodzież poszczególnych klas odważnie wytyczała trasy rajdów i wycieczek. Zwiedziliśmy Starówkę Gdańską, Oceanarium w Gdyni, weszliśmy na „Dar Młodzieży”, spacerowaliśmy po sopockim molo, byliśmy na Westerplatte. Nawet ulewny deszcz nie przeszkodził nam w zwiedzaniu Malborka. Dzielnie stąpaliśmy po zabytkowych korytarzach starego zamczyska. Wszystko na tym obozie było niesamowite, nawet lekcje polskiego, matematyki i przyrody, które często odbywały się w terenie, na świeżym powietrzu. Jak na obóz sportowy przystało prym wiodły zajęcia ruchowe: zawody, wymyślne konkurencje, gra w kręgle. Te 5 dni minęło jak z bicza strzelił. Pobyt nad morzem dostarczył każdemu uczestnikowi obozu wielu niezapomnianych wrażeń. Harmonogram wyjazdu na obóz zamieszczamy poniżej.
Czytaj całość…

Ślubowanie klas pierwszych
12.10.2007.

Dzień 12 października 2007 roku był bardzo ważnym dniem dla uczniów klas pierwszych. Po uroczystym ślubowaniu na sztandar szkoły i pasowaniu na ucznia przez Dyrekcję, Pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 26. Na uroczystości przybyli zaproszeni goście: Kombatanci ze Zgrupowania AK „Chrobry II”, Dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice uczniów. Dyrektor szkoły p. Paweł Prusik życzył najmłodszym uczniom wielu sukcesów w nauce, zachowaniu i sporcie. Po uroczystym ślubowaniu na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, pamiątkowe dyplomy, tarcze szkolne i legitymacje. Ten dzień na długo zostanie w pamięci uczniów, rodziców i wychowawców klas I

Piknik Ekologiczno- Zdrowotny
06.10.2007.

W sobotę 6 października 2007 roku, w godzinach 9-12 odbył się w naszej szkole Piknik Ekologiczno- Zdrowotny, na który zostali zaproszeni nie tylko uczniowie naszej placówki, ale również ich rodzice, dziadkowie, najbliżsi. Szkoła tętniła po prostu życiem. Dzieci wraz z rodzicami mogli miło spędzic wspólny czas. Przeprowadzonych zostało wiele konkursów i gier sportowych. Był m.in. konkurs plastyczny(wykonanie pojemnika ekologicznego na odpady), konkurs wiedzy ekologicznej, konkurs języka angielskiego, konkursy i gry sportowe w 3 dyscyplinach. Uczniowie poszczególnych klas prezentowali, na specjalnie przygotowanych stoiskach, zdrowe produkty żywnościowe. Odbywały się krótkie prelekcje, połączone w pokazem zdrowej żywności i jej degustacja. „Stołówka szkolna” w tym dniu jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Każdy gośc i uczestnik pikniku został na zakończenie poczęstowany żurkiem ze swojską białą kiełbasą(pychota!) Ten piknik to kolejne wydarzenie w naszej szkole, które dostarczyło zebranym niezapomnianych wrażeń.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008
03.09.2007.

ImageSkończyły się wakacje. Wróciliśmy do szkoły, która jak zawsze wygląda odświętnie. Wszędzie czysto, nad wejściem do budynku biało-czerwone flagi. Uczniowie przyszli ubrani stosownie do dzisiejszej uroczystości. Znów szkoła zatętniła życie, - słychać rozmowy, śmiechy i nawoływania. Głos pierwszego dzwonka powoli uciszył wszystko. Rozpoczęła się uroczystość nowego 2007/2008 roku szkolnego. Cieszymy się, że znów jesteśmy razem, gotowi podjąć na nowo czekające wszystkich obowiązki. Czy poradzimy sobie z trudnościami, czy zdołamy rozwiązać pojawiające się problemy? Czas pokaże!

«« start « poprz. 181 182 183 184 nast. » koniec »»