18.01.2019.
Ślubowanie pierwszoklasistów
Bardzo ważnym wydarzeniem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły było ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH. To już tradycja, że w dniu Święta KEN nasi najmłodsi uczniowie składają przysięgę

Na uroczystości gościliśmy Dyrekcję Szkoły, przewodniczącą Rady Rodziców Annę Zasim- Skalską, Kombatanta Zgrupowania Chrobry II-Janusza Walendzika. Gala z udziałem zaproszonych gości z pewnością na długo zapadnie w pamięci dzieci i ich rodziców.  Dzieci z klasy pierwszej przedstawiły program artystyczny. Z wielkim przejęciem recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie. W klasach czekał na dzieci słodki poczęstunek. Życzymy wszystkim uczniom klas pierwszych wytrwałości i cierpliwości w podejmowaniu wyzwań edukacyjnych, a także wielu radości i uśmiechu każdego dnia spędzonego w naszej szkole.