18.08.2018.
VII Otwarty Turniej w Piłce Mini Siatkowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
Image11 i 12 grudnia 2007 roku w naszej szkole odbył się VII Otwarty Turniej w Piłkę Mini Siatkową o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
    Tradycyjnie organizatorzy starają się nadać zawodom odpowiednią oprawę zapraszając na otwarcie władze dzielnicy. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola- p. Paweł Pawlak oraz Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola- p. Wiesław Kwiatkowski.

W grudniowym turnieju brało udział 13 zespołów dziewczęcych i 15 zespołów chłopięcych. Wśród dziewcząt tradycyjnie już najlepsze okazały się dziewczęta z klasy siatkarskiej 6a, a wśród chłopców zawodnicy z SP Nr 277, trenujący w klubie "Plas". Drużyna chłopców z klasy 6a zajęła drugie miejsce.
    Siatkarski Turniej o Puchar Burmistrza Woli cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Od kilku lat rozgrywki siatkarskie są sportowym świętem Szkoły Podstawowej Nr 26.

Nasze zwyciężczynie:
                                        Joasia Wróblewska
                                        Dominika Orłowska
                                        Karolina Fiodorów
                                        Klara Nowacka
                                        Ola Wysocka

Trener: p. Remigiusz Zackiewicz

Srebro wywalczyli:

Patryk Boniecki
                                        Mateusz Wist
                                        Filip Gotowicki
                                        Krzysztof Przemieniecki
                                        Piotr Faustman

Trener: p. Łukasz Zieliński

Wszystkim trenerom i zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów !!!