19.06.2018.
Lekcja magii z Harrym Potterem
W piękne jesienne popołudnie, 18 października, klasa VII C wraz z wychowawcą p. Rafałem Tyburskim udała się do CH Blue City na specjalne warsztaty poświęcone magii oraz książkom o Harrym Potterze.
Na warsztatach plastyczno- technicznych uczniowie naszej szkoły, przygotowując się do lekcji magii i zamieniając się w pracowników sklepu Olivandera, tworzyli własne niepowtarzalne różdżki. Następni weszliśmy do Hogwartu, ubrani w stroje uczniów wzięliśmy udział w lekcji iluzji przygotowanej przez organizatorów. Czarowaliśmy kolory, piliśmy magiczne eliksiry, a także poznaliśmy historię szkoły magii i czarodziejstwa.
Uczniowie zgodnie stwierdzili, że czasami fajnie byłoby użyć czarów w szkole...oczywiście na pozytywny użytek :)