18.08.2018.
Obchody 99 rocznicy odzyskania niepodległości
W naszej szkole, gdzie kultywuje się patriotyczne tradycje  patriotyzm jest numerem jeden.

Nic dziwnego, że dziś, tj.. 10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas IV – VII pod kierunkiem nauczycieli przygotowali inscenizację  dotyczącą historii Polski od czasów zaborów, aż po czas odzyskania niepodległości przez naszą  Ojczyznę.

Młodzi aktorzy wspaniale wcielili się w powierzone im role, a chór szkolny dał   popis niezwykłych umiejętności wokalnych.

Nie zabrakło specjalnych gości: radnego dzielnicy Wola pana Kamila Giemzy, przedstawiciela zgrupowania Chrobry II pana Janusza Walendzika.

Wszyscy w skupieniu wysłuchali części artystycznej przeplatanej prezentacja multimedialna.

Były łzy wzruszenia i gromkie brawa. Znów pokazaliśmy, jak ważny jest dla nas patriotyzm.