18.01.2019.
Szkolny Dzień zdrowego jedzenia
W dniu 17.11.2017r. w naszej szkole odbył się Dzień Zdrowego Jedzenia. Tradycją stały się listopadowe działania na rzecz promocji zdrowego trybu życia. Klasy III a,  III b i III c przygotowały apel dla klas 0-III.

Kolorowa scenografia, świetnie przygotowani aktorzy oraz ciekawa aranżacja spowodowały burzę oklasków. Uczniowie klas 0-III pracowali nad praktycznym zastosowaniem zdobytej na apelu wiedzy. Dzieci przygotowywały kanapki, zdrowe przekąski, poznawały skład piramidy zdrowego jedzenia. Klasy IV-V wykonywały zdrowe przekąski natomiast klasy VI-VII wykonywały plakaty promujące zdrowe odżywianie .Mamy nadzieję, że działania praktyczne utrwalą i zachęcą  naszych uczniów do  prowadzenia zdrowego trybu życia.