19.08.2018.
Co nam w duszy gra
Dnia 06.12.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 389 przy ulicy Smoczej 19 w Warszawie odbył się konkurs ,,Co nam w duszy gra".  Mieliśmy tam swoich reprezentantów pod kierunkiem p. Nowosz.
Uczennice naszej szkoły wzięły udział w konkursie, w kategorii ,,Piosenka obcojęzyczna". Milena Brzezińska oraz Natalia Smoleń z klasy VII A zaśpiewały oraz wykonały układ taneczny do piosenki ,,Finders Keepers" z repertuaru Martiny Stoessel. Maria Nowak z klasy IVA zaprezentowała swoje umiejętności wokalne w utworze Katy Perry ,,Roar". Antonina Bagdasarian-Harciarek z klasy IIIA jako jedyna uczestniczka konkursu w zakresie szkół podstawowych zaśpiewała piosenkę w języku niemieckim pod tutułem ,,Schneeflöckchen, Weißröckchen".