21.06.2018.
Kiermasz świąteczny 2017

Tradycją w naszej szkole jest organizowanie świątecznego kiermaszu charytatywnego i nie inaczej było w tym roku. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali świąteczne kartki, dekoracje i ozdoby choinkowe, aby 12 grudnia stoisko było pełne pięknego rękodzieła.

Popołudnie tego dnia było wyjątkowe. Od progu szkoły witała gości świąteczna atmosfera, w powietrzu unosił się zapach pierników. Każdy mógł zabrać do domu trochę tej magicznej aury, w zamian zostawiając cząstkę serca dla zwierzaków w potrzebie. W tym roku bowiem, cały zysk ze sprzedaży bożonarodzeniowych bibelotów przekazaliśmy Straży Dla Zwierząt, która zajmuje się niesieniem pomocy bezdomnym i maltretowanym zwierzętom.

Nasz kiermasz był więc okazją by wysłać w świat trochę dobroci, życzliwości i troski, a to przecież jest najważniejsze i najpiękniejsze w Świętach Bożego Narodzenia.