19.03.2019.
Szkolny turniej piłki nożnej
Koniec semestru I zakończył się na sportowo – szkolnym turniejem w piłkę nożną na poziomie klas IV-V oraz klas VI-VII. Mimo że w szkole są klasy sportowe o profilu siatkarskim i akrobatycznym, jednak wśród większości chłopców piłka nożna cieszy się chyba największą popularnością.

Również niektóre dziewczynki dzielnie wspierały swoich kolegów z klasy. Dzieci z klasy samodzielnie ustalały składy swoich drużyn, kapitana i zawodników rezerwowych. Jak to w sporcie, nie obyło się bez łez rozpaczy i wybuchów szalonej radości. Atmosferę często podgrzewali kibice, którzy wiernie dopingowali swoje drużyny okrzykami, hasłami i pomponami. Po zaciętych bojach wyniki prezentują się następująco:

Klasy IV-V

I miejsce – 4s

II miejsce – 5b

III miejsce – 5a

Klasy VI-VII

I miejsce – 7c

II miejsce – 7s

III miejsce – 6b

Na szczególne wyróżnienie zasługują najlepsi bramkarze:

Yeshe Tamang oraz Dawid Rychlik.

Niepokonanymi strzelcami zostali:

Janek Jasiński i Eryk Hawari.

Kto wie? Może w przyszłości któryś z naszych chłopców będzie grać w drużynie polskiej reprezentacji piłki nożnej… Życzymy im tego z całego serca