19.01.2019.
Zima w mieście 2018
Już po raz kolejny nasza szkoła przyjęła wszystkich tych, którzy w ferie zimowe nie wyjechali z Warszawy. Jako jedna z wielu feryjnych placówek edukacyjnych mieliśmy przyjemność uczestniczyć w akcji "ZIMA W MIEŚCIE 2018"- organizowanej przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy oraz Wydział Oświaty i Wychowania Dzielnicy Wola.
W dniach 15-26 stycznia, prawie setka dzieciaków z naszej szkoły oraz innych sąsiednich placówek, brała udział w ciekawych zajęciach zorganizowanych zarówno na terenie naszej szkoły, ale także w różnych miejscach rozsianych po całej stolicy.
Było sportowo: pływaliśmy na basenie Nowa Fala, jeździliśmy na łyżwach pod Pałacem Kultury oraz Urzędem Dzielnicy Wola, graliśmy w siatkówkę oraz tenisa stołowego, a także w Domu Kultury Działdowska kształtowaliśmy cyrkowe umiejętności.
Było twórczo: braliśmy udział w warsztatach plastycznych w ZWEPK przy ul. Brożka, uczliśmy się sitodruku w Aktywnej Kolonii przy ulicy Górczewskiej, a także dzięki warsztatom Wiem Co Jem, tworzyliśmy zmyślne zdrowe potrawy.
Było naukowo: zwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Farmacji, a także Muzeum Nad Wisłą.
Było bezpiecznie: Komenda Wojewódzka Policji zorganizowała w naszej szkole prelekcje dt. bezpieczeństwa w ruchu, a dzielni strażacy ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej uczyli nas pierwszej pomocy.
Było wesoło: Oprócz wyjść do kina i teatru bawiliśmy się świetnie w salach zabaw!

Dziękujemy wszystkim wychowawcom oraz pracownikom szkoły za zorganizowanie tego zimowego czasu !!!