23.10.2018.
Czas karnawału

W piątek 2 lutego 2018 r. jak co miesiąc w naszej szkole odbył się koncert. Tematem lutowego wydarzenia była "Muzyka karnawałowa".

Uczniowie mieli okazję wysłuchać wybranych utworów z różnych dekad, przy których przez lata bawili się ich dziadkowie i rodzice. Nie mogło zabraknąć takich hitów jak "Susanna" The Art Company, holenderskiego zespołu lat 80' czy ‎"In The Army Now" Status Quo - brytyjskiego zespołu lat 60' , który do dziś cieszy się ogromną popularnością po ponad 50 latach istnienia. W repertuarze towarzyszącym karnawałowej zabawie musiały pojawić się również rock'n roll – owe rytmy, reprezentowane przez popularyzatora twista na świecie Chubby Checker' a, w utworze "Let's Twist Again". Ostatecznie do tańca słuchaczy porwały takie utwory jak "Bałkanica" zespołu Piersi, "Sofia" Alvaro Soler'a i hit lata 2017 - "Despacito" – Luis'a Fonsi, bez którego nie może odbyć się żadna zabawa karnawałowa.