20.10.2018.
DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 26
We wtorek 20 lutego w Naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty dla rodziców oraz dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie 0 i I.

W godzinach popołudniowych między 17.30 a 19.00 pokazaliśmy  jak wygląda nasza szkoła,  co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można tu spędzić czas. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego witali naszych gości, wręczając im na powitanie informatory szkolne, w których zawarte były podstawowe wiadomości na temat działalności szkoły. Dzieci z kolorowymi balonikami         z logo szkoły w dłoniach z zaciekawieniem wchodziły  do hali sportowej, gdzie zamiast tradycyjnej projekcji multimedialnej można było obejrzeć film o szkole nakręcony przez uczniów klasy VII. Atrakcją były popisy małych akrobatów  oraz zespołu siatkarskiego. Przyszli mali uczniowie mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka naszej placówki i zwiedzić: sale świetlicowe, bibliotekę, sale gimnastyczne, szatnie uczniowskie, sale lekcyjne, pracownie językowe i pracownię komputerową. Dyrektor Szkoły oraz nauczyciele byli do dyspozycji gości. Starali się odpowiadać na wszystkie nurtujące pytania zadawane przez rodziców lub same dzieci. Pobyt gości dostarczył wszystkim wielu miłych emocji.  Teraz od Rodziców zależy, czy zdecydują się zapisać swoje dziecko właśnie do naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2018 roku.