23.09.2018.
Magiczny tydzień dni otwartych w naszej szkole
Przez cały tydzień od 12 do 16 lutego gościliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli - kandydatów do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I.

Zaproszeni goście razem z wychowawcami mogli obejrzeć wszystkie sale lekcyjne, w których odbywają się zajęcia dla najmłodszych dzieci.  Maluchy po raz pierwszy zasiadły w szkolnych ławkach i były z tego bardzo zadowolone. Chętnie obejrzały zajęcia plastyczne i komputerowe prowadzone przez nauczycieli, a najbardziej podobały im się zajęcia akrobatyki przeprowadzane przez trenerkę p. Magdalenę Hulak. Zachwyt wzbudziły kolorowe korytarze wypełnione pracami uczniów, sale świetlicowe, hala sportowa oraz sale gimnastyczne. Wszystko było nowe i ciekawe. Dzieci z zadowoleniem wyrażały chęć uczęszczania do takiej szkoły.  Na zakończenie każdy mały gość otrzymał folder reklamujący naszą szkołę, zaproszenie na wizytę u Nas wraz z rodzicami, kolorowankę szkolną oraz drobny upominek. W  dniach 19 - 23 lutego    w godz. 8.00 - 13.00 w ramach  Magicznego Tygodnia Dni Otwartych odwiedzali naszą placówkę zainteresowani rodzice ze swymi pociechami. Czekamy na naszych kandydatów we wrześniu!