20.06.2018.
Dzień Ziemi
Z okazji obchodzonego 22 kwietna Międzynarodowego Dnia Ziemi, uczniowie kl. IV a i dzieci z naszego oddziału przedszkolnego
przygotowały inscenizację pt.,,Aby Ziemia była zdrowa''.

Przedstawienie odbyło się w piątek 20 kwietnia. W roli Matki Ziemi wystąpiła Helena Szelachowska (IV a). Zgrany, świetnie uzupełniający się zespół przedstawił problemy wynikające z negatywnej działalności człowieka na otaczające środowisko  (klasa IV a) oraz zabrał głos w imieniu wołającej o ratunek przyrody (zerówka).
Możliwość zaprezentowania własnych umiejętności recytatorskich
i tanecznych, zaangażowanie rodziców w przygotowanie kostiumów, dostarczyło występującym dużo satysfakcji.
Mamy  nadzieję, że widzowie także z przyjemnością obejrzeli przedstawienie .Wierzymy, że przesłanie inscenizacji skłoni nas wszystkich do refleksji nad naszym stosunkiem do środowiska.

W piątek 27kwietnia odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: ,,Człowiek przyjacielem przyrody''.