19.07.2018.
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
Nareszcie nadszedł ten długo oczekiwany dzień... Aura za oknem początkowo nie napawała zbytnim wakacyjnym optymizmem.
Mimo wszystko ów dzień przyniósł wiele uśmiechu. Najpierw o godz. 9.00 p. Dyrektor nagrodziła wyróżnionych uczniów z klas I-III. Nie zabrakło także nagród dla sportowców oraz muzyków.

O godz. 10.30 przyszedł czas na klasy starsze.
Uroczystość przygotowana przez uczniów klas: 4a, 4s, 7a i 7c, pod kierunkiem p. Tyburskiego, p. Celej, p. Kucia i p. Nowosz była dosyć nietypowa i mimo długiego czasu jaki spędziliśmy na sali wszyscy stwierdzili, że było warto.

W uroczystości: wzięli udział: p. Dyrektor- Paweł Prusik,  kombatanci ze Zgrupowania AK Chrobry II.
Oficjele nagrodzili wyróżnionych uczniów świadectwami z biało- czerwonym paskiem, a także pogratulowali Rodzicom.

Najwyższą średnią osiągnęła uczennica klasy VIB: JOANNA NOSAL

Po rozdaniu świadectw poszczególni nauczycieli rozdali około setkę nagród dla wyróżnionych uczniów w konkursach. Nie zabrakło wybitnych polonistów, historyków, matematyków, muzyków, a także chyba przede wszystkim sportowców.

Nagrodzeni zostali także nauczyciele, którzy otrzymali statuetki Mirków 2018- w siedmiu kategoriach. Po raz pierwszy Mirkami uhonorowaliśmy także uczniów

Wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!