19.01.2019.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Pierwszy dzwonek roku szkolnego 2018/2019 wybrzmiał 3 września
W słoneczny poniedziałek na hali sportowej zjawiły się tłumy. Główni bohaterowie tego dnia,czyli uczniowie, stawili się w odświętnych strojach. O godz. 8.30 swój czas miały klasy 0-3. Zerówkowicze oraz pierwszaki wcale nie wyglądali na stremowanych. Wprost przeciwnie, byli bardzo ciekawi, co ich czeka. Przybyłych przywitała p. wicedyrektor Beata Ciemięga, p. Jolanta Władzińska- kierownik świetlicy oraz kombatanci ze zgrupowania AK Chrobry II.
Godzinę później przyszedł czas na "starszyznę". Pan Dyrektor Paweł Prusik przywitał zebranych życząc im owocnego roku szkolnego, który będzie stał pod znakiem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Obje uroczystości uświetniły swoim występem chór oraz młodzi aktorzy z klas III.

Całej szkolnej społeczności życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym 2018/2019