23.03.2019.
Biblioteka

Nauczyciele Bibliotekarze:

Pani Małgorzata Dąbrowska

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI:

poniedziałek  8:00-14:00
wtorek         8:00-14.00
środa          8:00-14.00
czwartek     8:00-14:00
piątek         8:00-14:00


 
Image
Biblioteka naszej szkoły jest nowoczesną pracownią, składającą się z przestronnej, komfortowo urządzonej czytelni i wypożyczalni .
Posiada bogaty, ponad 15 tysięczny księgozbiór i nowoczesne wyposażenie. Prowadzone są zajęcia czytelnicze i komputerowe, a już od pierwszej klasy dzieci mają swobodny dostęp do księgozbioru.
    
     Uczniowie mogą liczyć na ciepłą, przyjazną atmosferę oraz profesjonalną  pomoc. Zajęcia edukacyjne w bibliotece wzbogacone są o działalność klubu  „Orbita” i spotkania dzieci świetlicowych w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. W tym roku zakwalifikowaliśmy się do programu „Książki moich marzeń”.  Z przyznanych funduszy zakupione zostały książki, na które uczniowie głosowali w plebiscycie zorganizowanym przez samorząd uczniowski.
    
     W naszej bibliotece dzieci czują się jak w domu. Mogą w ciszy odrobić lekcje korzystając z księgozbioru podręcznego i Internetu; rysować; zrelaksować się przeglądając czasopisma; grać w edukacyjne gry komputerowe; rozwijać swoje zainteresowania.


Klub Miłośników Astronomii i Astronautyki "Orbita" działający w bibliotece szkolnej, otrzymał miano Klubu Młodego Odkrywcy, którego koordynatorem jest Centrum Nauki Kopernik.

.
Zapraszamy do pobrania jesiennego, jubileuszowego numeru gazetki szkolnej----> POBIERZ 

Zapraszamy do pobrania zimowego numeru gazetki szkolnej----> POBIERZ 

Zapraszamy do pobrania wiosennego numeru gazetki szkolnej----> POBIERZ
 
" "
 


Reklama:klimatyzacja