21.09.2018.

Stołówka Szkolna

Ul. Miedziana 8

00-814 Warszawa

Dokonując przelewu należy koniecznie wpisać imię i nazwisko dziecka, klasę do której uczęszcza, miesiąc za który dokonana jest wpłata oraz rodzaj posiłku (obiad, zupa, II danie, całodzienne wyżywienie, śniadanie).

Kuchnia szkolna rozpoczyna wydawanie obiadów dla naszych uczniów od dnia 4.09.2018 (wtorek)

Zapisy telefoniczne, sms, lub osobiście w stołówce szkolnej.

Przed  zapisem należy się zapoznać z regulaminem dostępnym na stronie szkoły zakładka „stołówka”

Zapisanie na obiady jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Na stronie są również informacje o ilości dni roboczych oraz płatnościach.

Dostępne są również druki na obiady bezpłatne dla dzieci .

Koszt pełnego posiłku 7,50 zł

Ilość dni roboczych we wrześniu - 19

Uczniów, którzy w ubiegłych latach korzystali z posiłków, od nowego roku szkolnego należy również zapisać.

OPŁATY ZA WRZESIEŃ 2018r

klasy sportowe 95 zł

abonament pełny 142,50 zł

II dania 123,50

zupy 38

Rodzice uczniów, którzy wyjeżdżają na Zieloną Szkołę mogą samodzielnie dokonywać odliczeń podczas  nieobecności na obiadach.

1. Zwroty za odwołane posiłki realizowane będą w formie odliczenia przy dokonywaniu/pobieraniu opłaty za miesiąc następny.

2. Państwa dokonujących opłat za wyżywienie przelewem na rachunek bankowy prosimy o samodzielne odliczenie zgłoszonych w miesiącu poprzednim nieobecności. Informujemy jednocześnie, że każdy przelew weryfikowany jest pod kątem zgodności wpłaconej kwoty z ilością zarejestrowanych przez nas odwołań.

3. Pod koniec każdego miesiąca będzie informacja o ilości dni obiadowych., mnożymy razy stawka:

4. Przypominam, że  odliczenie za niewykorzystane obiady można zrealizować wyłącznie przy zgłoszeniu nieobecności dziecka w szkole PRACOWNIKOM KUCHNI

5. Bez znaczenia pozostaje fakt czy była lub nie wniesiona opłata za obiady. Uczeń wpisany na listę posiłków jest automatycznie przenoszony na kolejny miesiąc.

6. Jednocześnie proszę o terminowe wpłaty za obiady. W przypadku dużych opóźnień dziecko nie otrzyma posiłku.

Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice,

Informuję, że od  listopada 2017  następują zmiany  w płatnościach oraz odwoływaniu obiadów.

Opłaty za obiady będą przyjmowane do 5  każdego miesiąca  – gotówka w godz.

8-10,  przelewem na konto do 10 - go każdego miesiąca.

Nie będzie sms-ów przypominających o płatnościach.

1. W przypadku nie uiszczenia opłaty za obiady do 10 każdego miesiąca  dziecko nie otrzyma posiłku.

2. W przypadku  nieobecności dziecka w szkole, rezygnację z obiadu należy zgłosić przynajmniej  1 dzień  wcześniej.

3. Nie będzie możliwości wypisania dziecka z obiadu w dniu jego nieobecności.

4. Zgłoszenie NIEOBECNOŚCI ucznia osobiście na stołówce do godz. 15:00,  telefonicznie  lub sms-em  608 817 415   do godz. 18:00.

5. Wyjścia klasowe ( wycieczki, zawody, zielone szkoły)  zgłaszamy miń pięć dni przed planowanym wyjściem.  Organizator wyjścia  jest odpowiedzialny za terminowe zgłaszanie.

6. Zmiany podyktowane są organizacją  precyzyjnego zaopatrzenia    typu mięso, ryby,  naleśniki, pierogi  z  kilkudniowym wyprzedzeniem.

7. Powyższy regulamin obowiązuje we wszystkich placówkach szkolnych na Woli.

Jadłospisy układane są dekadowo wg  wymogów DBFO