19.08.2018.
Dzień języków obcych
Piątkowy ciepły i wiosenny dzień stanął pod znakiem języków obcych...

To pierwsza taka inicjatywa w naszej szkole i wyrażamy nadzieję, że nieostatnia. Uczniowie klas piątych, trzecich i drugich zaprezentowali całej społeczności szkolnej swoje talenty: te językowe, muzyczne oraz aktorskie. Publiczność miała zaszczyt obejrzenia przedstawienia pt. "Happy Birthday Lady Moneybags", które już na początku czerwca zostanie wystawione na specjalnym konkursie językowym. Na koniec spektaklu owacjom nie było końca, a wszyscy zgodnie twierdzili, że taki wyczyn, bądź co bądź w "obcym" języku, to nie lada sztuka.
Dzień języków obcych to także mnóstwo konkursów. Każda klasa stanłęła do walki o zwycięstwo w konkursie na najlepszy plakat, przedstawiający wybrany język obcy. Komisja w składzie: p. Teresa Wójcik- Wyrzykowska, p. Małgorzata Dębińska- Kapsiak, p. Irena Pych, p. Arkadiusz Sęk, miała trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie zdecydowali, że laureatami zostali: kl. Ia (j.francuski) IIa(j. hiszpański) VIb(j. włoski)
Na uroczystym apelu zostały ogłoszone wyniki indywidualnego konkursu języka angielskiego. Oto wyniki:
Klasa IV:
I miejsce- Karolina Bednarzak kl. IV a
II miejsce- Iza Wilk kl. IV a
III miejsce- Maria Walorska kl. IV a

Klasa V:
I miejsce- Rafał Brzuska kl. V c
II miejsce- Magdalena Naber kl. V c
III miejsce- Jakub Ciesielski kl. V c

Klasa VI:
I miejsce- Mathia Fiorelli oraz Michał Szkil kl. VI b
II miejsce- Agata Gajda kl. VI b
III miejsce- Magdalena Ślączko kl. VI b

Laureaci otrzymali cenne negrody.
Cała szkoła już z niecierpliwością wyczekuje kolejnego dnia z językami obcymi.