18.06.2018.
42 Finał Wraszawskiej Olimpiady Młodzieży
Image17 czerwca 2009 r. o godz. 13.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie współzawodnictwa sportowego szkół Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w roku szkolnym 2008/2009 w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Uroczystość otworzył Pan Paweł Prusik Dyrektor naszej szkoły.  Przywitał wszystkich zgromadzonych i gości, których przedstawił. Po nim zabrał głos Pan Mieczysław Zmysłowski Z-ca Burmistrza Dzielnicy wola m.st. Warszawy, który w imieniu Zarządu Dzielnicy podziękował wszystkim za aktywne uczestnictwo w rozgrywkach WOM. Życzył aby w następnych rozgrywkach wzięło udział jeszcze więcej reprezentantów szkól w rozgrywanych konkurencjach sportowych nie tylko dzielnicowych i warszawskich, ale mazowieckich.