18.11.2017.
Pracownia muzyczna

ImageOpiekun sali:

Pani Małgorzata Dębińska-Kapsiak

W naszej szkole działają dwa zespoły muzyczne:

- wokalny - "Miedziane Nutki"
- instrumentalny - "Raz, dwa, trzy"

Lekcje muzyki dla klas I - V odbywają się w oddzielnej pracowni muzycznej. Wyposażona bogato w instrumenty klawiszowe (pianino, keyboard) oraz perkusyjne (dzwonki, ksylofon, metalofony, bębny djembe, kastaniety, drzewo deszczowe itp. ) umożliwia ciekawe przeprowadzenie każdej lekcji muzyki, na których dzieci rozwijają się artystycznie nie tylko poprzez śpiew ale również wspólne muzykowanie czy taniec (zarówno ludowy oraz nowoczesny). Wszystkie dzieci uczą się grać na instrumencie melodycznym - flecie sopranowym, w który to instrument każde z dzieci zobowiązane jest posiadać.

Dzieci uzdolnione muzycznie zaproszone są do szkolnych zespołów muzycznych. W szkole działa dziecięcy chów "Miedziane nutki" oraz zespół fletowy "Raz, Dwa, Trzy", które reprezentują naszą społeczność uczniowską w artystycznych konkursach międzyszkolnych, dzielnicowych oraz warszawskich, przynosząc chlubę.

ImageImage