23.10.2018.
Dzielnicowy Przegląd Kolęd i Pastorałek na Woli

„Miedziane Nutki” nasz szkolny chór wziął udział w kolejnym konkursie chóralnym. Tym razem w  przeglądzie muzyki kolędowei – Dzielnicowy Przegląd Kolęd i Pastorałek na Woli. Dzieci zaśpiewały dwie mało znane kolędy: „Witaj Św. Dziecino” oraz „O  mój Jezusiczku”. Śpiewowi towarzyszył akompaniament wykonany samodzielnie przez chórzystów na dzwonkach. W przeglądzie uczestniczyło kilka chórów z Woli. Ostatecznie nasz chór zdobył drugie miejsce a jak wyglądały złote mikrofony – nagrody dla zespołów możemy zobaczyć na zdjęciach. Jest to już trzecia nagroda, którą dzieci z naszej szkoły zdobyły w konkursie muzyki chóralnej w pierwszym semestrze. Nasz zespół  bardzo aktywnie uczestniczył w  chóralnym, konkursowym życiu Warszawy. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.