18.06.2018.
Konkurs wiedzy o Fryderuku Chopinie

24 II 2010 chętni uczniowie klas VI b i VI c zmierzyli się z innymi szkołami Woli w międzyszkolnym konkursie wiedzy na temat F.Chopina. Konkurs dotyczył nie tylko znajomości faktów z życia wielkiego polskiego kompozytora ale również znajomości literatury muzycznej. Drużyna naszej szkoły składała się
z następujących uczniów:

Iwona Pałczyńska, Szymon Kuczyńska, Filip Wojciechowski, Karolina Żebrowska, Katarzyna Dywan, Magdalena Naber. Konkurs składał się z czterech kategorii. Oprócz dwóch wyżej wymienionych - uczniowie mieli za zadanie wykonać album dotyczący F. Chopina oraz  prezentację multimedialną. Suma punktów z czterech kategorii dała naszym uczniom ostatecznie II miejsce. Należy dodać, że nasi uczniowie dostali maksymalną ilość punktów z wiedzy o F. Chopinie oraz znajomości literatury muzycznej F. Chopina.  Brawo!