18.08.2018.
"Bezpieczne życie"

W dniu 17 czerwca 2010r. odbyło się w naszej szkole zuroczyste zakończenie programu edukacyjnego "Bezpieczne życie". Na tym spotkaniu swoja obecnoscią zaszczycili nas:
Burmistrz Dzielnicy Wola - pan Marek Andruk, Zastępca Dyrektora Biura Bezpieczenstwa i Zarządzania Kryzysowego, przedstawiciele Komendy Głównej Straży Pożarnej, Komendy Miejskiej Straży Pożarnej miasta stołecznego Warszawy, przedstawicele Komendy Rejonowej Policji oraz dyrektorzy i koordynatorzy szkół wolskich wraz z delegacjami uczniów.
Uczniowie klasy IIa pod kierunkiem pani Małgorzaty Lewandowskiej i pani Justyny Uchrońskiej przygotowali inscenizację pt. "Odnaleźć Zgubka", która pokazała, że zaginięcie w lesie może być tylko nieprzyjemnym przeżyciem ze szczęśliwym zakończeniem.