21.08.2018.
Sukcesy naszych uczniów
Image14 czerwca 2010 roku w szkole odbyło się spotkanie dzieci, które osiągnęły sukcesy w nauce w trakcie minionego roku szkolnego.W spotkaniu uczestniczyło aż 82 uczniów, którzy wykazali się wiedzą i osiągali mierzalne sukcesy na olimpiadach i konkursachz języka polskiego, języka angielskiego, informatyki, plastyki, muzyki, historii czy historii muzyki oraz zawodach sportowych stając się laureatami, finalistami tychże. Olimpiady, konkursy, w których uczestniczyli nasi uczniowie posiadały różne zakresy:
od szkolnego poprzez dzielnicowy, miejski zakończywszy na wojewódzkim. Organizowane były przez szkoły, dzielnice Warszawy, WCIES, kuratorium warszawskie. "Tort u Dyrektora" to spotkanie, które - mamy nadzieję - że stanie się końcoworoczną tradycją naszej szkoły a liczba dzieci uczestniczących
w nim będzie stale się powiększać.