18.08.2018.
Ślubowanie klas pierwszych
Image14 października to dzień wolny od zajęć dydaktycznych, ale w naszej szkole od rana ruch i gwar.
Nie tylko nauczyciele mają dziś swoje święto, ale również uczniowie klas pierwszych. Dzisiaj ich ślubowanie- i jednocześnie pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 26, czyli naszej szkoły
Na sali gimnastycznej zebrały się: Dyrekcja szkoły, delegacje klas II- VI, przedstawiciele Rady Rodziców no i oczywiście kombatanci ze zgrupowania AK Chrobry II, którzy od lat zaszczycają swoją obecnością nasze apele. Na sali nie zabrakło także rodziców, którzy z łezką w oku obserwowali swoje pociechy i ich występy.
Było przemówienie dyrektora, uroczyste pasowanie symbolicznym ołówkiem, życzenia dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Mieliśmy także okazję zobaczyć bardzo ciekawy program artystyczny w wykonaniu "pierwszaków"
Nad wszystkim czuwały wychowawczynie klas pierwszych, Panie: Małgorzata Drozdowicz i Jolanta Białek. Oprawę muzyczną przygotowała p. Małgorzata Dębińska- Kapsiak
Ten dzień był bardzo ciekawy dla całej społeczności szkolnej.