21.08.2018.
"Ja kocham Legię"

Image21 października 2010 roku uczniowie klasy Va i Vb wraz z wychowawczyniami wzięli  udział
w programie edukacyjnym „Ja kocham Legię!”. Grupa uczniów odwiedziła w tym dniu klub piłkarski Legia Warszawa.

Na wycieczkę, dzieci pojechały ze szkoły, amerykańskim, szkolnym autobusem. Zorganizowana wycieczka trwała około dwóch godzin i zakończyła  się wizytą w największym sklepie kibica. Każdy uczestnik programu otrzymał od klubu Legii prezent – m.in. legijny odblask, do tornistra,  z napisem „Ja kocham Legię!”, który będzie dbał o bezpieczeństwo dzieci na drodze oraz przypominał im o Legii.

Program wycieczki zawierał wiele atrakcji wśród nich: zwiedzanie nowego stadionu
w towarzystwie przewodnika, poznanie klubu i jego historii. W czasie spotkania dzieci dowiedzenia się wszystkiego o bezpieczeństwie podczas imprez sportowych oraz o kulturalnym kibicowaniu. Miały możliwość zajrzenia do klubu „od kuchni” a raczej… szatni oraz spotkania wyjątkowych osób, trenerów i zawodników Legii. Wielkim przeżyciem było spotkanie i rozmowa z wybitnym piłkarzem  Miroslavem Radović.

Na sam koniec żółty autobus odwiózł dzieci do szkoły.