21.08.2018.
Niezwykły gość!!!

ImagePoniedziałkowe przedpołudnie Para Prezydencka spędziła w  naszej szkole. Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości Bronisław Komorowski wraz z Małżonką spotkał się z uczniami by wspólnie wycinać i kleić biało-czerwone kotyliony – znak radości i wyraz dumy z sukcesu Polaków.

Prezydent wręczył kotyliony 6-latkom, zachęcając uczniów do założenia kotylionów 11 listopada – w 92 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zwrócił się również do dzieci z prośbą by przekazały kotyliony swoim Rodzicom by i oni mogli zawiesić je na piersi w najbliższy czwartek.

Prezydent Komorowski w związku ze zbliżająca się rocznicą wystąpił z inicjatywą skierowaną do najmłodszych obywateli naszego państwa. W liście przesłanym do nauczycieli Prezydent wyraził pragnienie, by również dzieci aktywnie włączyły się w obchody Święta Niepodległości. „Chciałbym, aby tak jak w 1918 roku towarzyszyła Polakom nie tylko podniosła atmosfera, lecz przede wszystkim radość i duma z sukcesu będącego ukoronowaniem 123 lat wysiłków i starań kilku kolejnych pokoleń” – napisał Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Swoją obecnością zaszczycili nas także Minister Edukacji Pani Katarzyna Hall oraz Pan Marek Andruk- burmistrz dzielnicy Wola.