18.08.2018.
Bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły
ImageW czwartek 2 grudnia 2010 roku miało miejsce w naszej szkole niecodzienne wydarzenie. Nasza szkoła, we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury, zorganizowała akcję "Bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły". Adresatami akcji byli uczniowie klas "0" oraz klasy pierwsze.
Już na kilka dni przed akcją, nasi uczniowie wzięli udział w specjalnym konkursie plastycznym o tematyce bezpieczeństwa na drodze.
W czasie finału akcji prezentację edukacyjną  przedstawił p. Andrzej Sakowski. W spotkaniu z uczniami naszej szkole byli także: p. Katarzyna Turska- dyrektor Sekretariatu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, p. Radosław Stępień- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury oraz wielu innych zaproszonych gości. Nasi milusińscy mieli okazję zapoznać się z zasadami ruchu drogowego, a także nauczyli się jak bezpiecznie chodzić i wracać ze szkoły.
Klasa 0 b oraz I b wystawiły także inscenizację, która doskonale oddała "klimat" całego przedsięwzięcia.
Serdecznie dziękujemy p. Jolancie Białek, p. Marii Świerczek, p. Annie Recz oraz p. Małgorzacie Dębińskiej- Kapsiak za trud włożony w organizację.
Mamy nadzieję, że takie akcje przyniosą zamierzony skutek.