21.06.2018.
Kiermasz świąteczny
ImageDzisiaj w naszej szkole już na dobre "zapachniało" świętami. Wszystko dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego oraz Małego Samorządu.
Uczniowie ze wszystkich klas prężnie włączyli się w organizację kiermaszu. Z pomocą wychowawców projektowali i wykonywali ozdoby świąteczne. Było ich całe mnóstwo: własnoręcznie wykonane bombki na choinkę, łańcuchy, stroiki świąteczne. Można było także znaleźć karty świąteczne, a nawet skosztować prawdziwego świątecznego piernika. Każda klasa miała swój oddzielny kramik na którym prezentowała i sprzedawała swoje wyroby. Zaproszeni rodzice byli zachwyceni efektami pracy swoich pociech, a przy okazji  mogli uzupełnić domowe zbiory ozdób świątecznych.
Szkoda, że świąteczny czas jest tylko raz w roku. Mamy nadzieję, że taki kiermasz na stałe wpiszę się w kalendarz imprez naszej szkoły.