21.08.2018.
Zima w Mieście 2011
ImagePodczas ferii zimowych od 14 -go do 25 -go lutego 2011 roku w naszej szkole organizowana była akcja „Zima w Mieście”. Dzieci spędzające ferie w Warszawie nie miały czasu na nudę! Uczniom zaoferowano bogaty program zajęć rekreacyjno – sportowych, edukacyjnych i kulturalnych. Uczestniczyli oni pod opieką wychowawców w zajęciach czytelniczych, teatralnych, tanecznych i plastycznych w wolskich bibliotekach i domach kultury. Brali udział w spektaklach teatralnych, zwiedzali ekspozycje muzealne w Muzeum Woli, Muzeum Techniki i Muzeum Ewolucji. Okazją do doskonalenia umiejętności poruszania się po drogach były zajęcia „Miasteczko Ruchu Drogowego” przygotowane przez Straż Miejską. Dzieci oglądały nowości filmowe w Multikinie, a także bawiły się w Centrum Zabawy „Kolorado” i „Hulakula”. Okazją do naukowych doświadczeń były eksperymenty przygotowane przez zespól „Szaleni naukowcy”. Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności pływackie podczas zajęć na Pływalni „Delfin”. Uczniowie korzystali z bezpłatnych posiłków i przejazdów środkami komunikacji miejskiej. Dzieci spędziły ferie w naszej szkole twórczo i aktywnie!