21.08.2018.
Witaj Wiosno !!!

Mały Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p.Małgorzaty Łucyk i p. Agnieszki Rousseau zorganizował losowanie wiosennych kolorów. Uczniowie wszystkich klas I-III ubrani w wiosenne kolorowe stroje  21 marca 2011 roku spotkali się na uroczystości, aby oficjalnie powitać wiosnę. Klasa 2b pod kierunkiem p. Agnieszki Rousseau na tę okazję przygotowała krótką inscenizację. Przedstawienie to pozwoliło na zaprezentowanie talentów muzycznych, recytatorskich oraz dziennikarskich. Uczniowie przygotowali program telewizyjny i relacje ze świata dotyczące przyjścia wiosny. Po oficjalnym powitaniu Wiosny Pan Dyrektor rozdał dyplomy dla zwycięzców konkursu matematycznego organizowanego dla klas II. Na zakończenie odbyły się klasowe sesje zdjęciowe wraz z Marzanną.