19.06.2018.
XLIV finał WOM w gimnastyce

W dniach 12-13.04.2011 r  w naszej szkole rozegrano finały XLIV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce dziewcząt i chłopców w układach szkolnych.

Organizatorami Warszawskiej Olimpiady był Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego, nasza szkoła i Uczniowski Młodzieżowy Akrobatyczny Klub Sportowy SP-26. W/wym. organizatorzy zapewnili nagrody w postaci pucharów i dyplomów za miejsca drużynowe, natomiast UMAKS SP-26 ufundował dla wszystkich uczestników zawodów słodycze a dla medalistów nagrody rzeczowe: kamerki internetowe oraz głośniki komputerowe.

Zawody sędziowali sędziowie posiadający licencje Polskiego Związku Gimnastycznego i Polskiego Związku Akrobatyki Sportowej. Sędzią głównym zawodów był nasz trener mgr Krzysztof Kosiński.

W zawodach startowały reprezentacje 13 dzielnic wśród dziewcząt, łącznie 91 zawodniczek i 9 dzielnic wśród chłopców, łącznie 69 zawodników. Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce, chłopców III miejsce. Ich start można zobaczyć na www.youtube.com / Akrobaci z Miedzianej.