18.06.2018.
Talent Woli 2011
Już po raz trzeci, w piątek, 3 czerwca w Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Grenady 16 odbyła się Gala Tytułu „Talent Woli”, podczas której swoje dokonania i zamiłowania zaprezentowali uzdolnieni uczniowie.
Laureatem "Talentu Woli" w kategorii sport została nasza uczennica z kl. IV a - Agnieszka Brzozowicz !!!

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i środowiska oświaty, poseł Michał Szczerba oraz członkowie Zarządu Dzielnicy Wola: Burmistrz Urszula Kierzkowska i jej zastępcy: Grażyna Orzechowska-Mikulska i Mieczysław Zmysłowski oraz przedstawiciele Rady Dzielnicy.

Członkowie Kapituły zdecydowali również o przyznaniu honorowych tytułów „Talent Woli” dla 7 szkół, które w szczególny sposób promują uczniowskie talenty, w efekcie czego ich uczniowie byli laureatami w trzech edycjach konkursu.

Nasza szkoła również otrzymała taki tytuł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laureaci oprócz statuetek otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Dzielnicy Wola, m.in.: cyfrowe ramki, pulsometry, słuchawki, translatory językowe.