21.08.2018.
Otrzęsiny klas IV
 24 XI 2011 roku, zgodnie z coroczną tradycją naszej szkoły, zostały zorganizowane Otrzęsiny klas IV.

W tym roku było 5 stacji:

STACJA PIERWSZA:

Natalia C., Emilka B., kl. VI a: smaczna ;-) „Sałatka ze zdrowej marchewki” (dużo witaminy A!)

STACJA DRUGA:

Julia K., Agata W., kl. VI a: „Wyławianie skarbów” (należało zanurzyć rękę w kiślu i wyłowić koralik)

STACJA TRZECIA:

Ania Z., Lucyna Sz., kl. VI a: „Tajemnica szefa kuchni” – pożywne jedzonko ;-)

STACJA CZWARTA:

Asia S., Sandra P., Ola K., kl. VI a: “Stemplowanie czwartoklasistów” – dziewczyny pisały szminką na twarzy napis „sp 26”, który oznaczał „otrząśnięcie” uczniów

STACJA PIATA:

Patrycja P., Ania H., kl VI a: „Deser” – nagroda w postaci bitej śmietany dla „otrząśniętych” J J

Impreza uwieńczona była wspaniałą dyskoteką otrzęsinowo – andrzejkową, na którą wszyscy przybyli uczniowie czekali z utęsknieniem. Ogromne podziękowania składamy dla prowadzącego dyskotekę – pana Rafała, za świetną atmosferę i doskonałe dyskotekowe hity!!! PS. Chce - my    wię - cej!!!  ;-)