18.06.2018.
Jesienna szkoła w Zakopanem
W dniach 6-12 listopada 2011 roku uczniowie klasy 3a pod opieką p. Violetty Omiecińskiej i p. Magdaleny Hulak wyjechali na "Jesienną szkołę" do Zakopanego.
Nadrzędnymi celami wyjazdu były:
  • poznawanie piękna polskich Tatr
  • poznawanie zabytków architektury zakopiańskiej
  • poznawanie zasad bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach
  • krzewienie kultury aktywnego spędzania wolnego czasu
  • podnoszenie sprawności fizycznej
  • integracja grupy
Oprócz wiedzy zdobytej w trakcie pobytu w Zakopanem, uczniowie kształcili osobowość poprzez aranżację różnych sytuacji wychowawczych. Wspólne spędzanie wolnego czasu było doskonałą okazją do integracji całego zespołu. Przede wszystkim oderwanie się od systemu klasowego, umożliwiło nauczycielom- wychowawcom poznanie uczniów w sytuacji pozaszkolnej, sprzyjało ich otwartości oraz budowało wzajemne zaufanie.
Dnia 11 listopada uczestniczyliśmy w obchodach Święta Odzyskania Niepodległości w Poroninie. Podczas tej uroczystości zostaliśmy dostrzeżeni przez władze Poronina. Wójt p. Bronisław Stoch wraz z radnymi złożyli nam serdeczne podziękowania za udział w tak ważnej dla nas wszystkich uroczystości. Zostaliśmy nawet uwiecznieni na stronie internetowej Urzędu Gminy Poronin

Do Warszawy wróciliśmy cali i zdrowi oraz pełni przygód i uśmiechu !!!