18.08.2018.
"Dzień dobrego jedzenia"
Dnia 25 listopada 2011 roku obchodziliśmy kolejny raz "Dzień Dobrego Jedzenia" pod hasłem: "Sklepik szkolny wolny śmieciowej żywności"
Uczniowie klasy 3a pod kierunkiem p. Omiecińskiej przygotowali i przedstawili inscenizację pt. "Spotkanie witamin" oraz układ taneczny połączony z akrobatyką do muzyki Hip-Hop.
Pani pielęgniarka zaznajomiła uczniów z piramidą zdrowego żywienia w odniesieniu do artykułów sprzedawanych w sklepiku szkolnym. Na zakończenie uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali wystawy artykułów proponowanych do zakupu w szkolnym sklepiku, z apelem wspólnego zadbania o poprawę żywienia szkolnej społeczności.
Celem tego dnia było pogłębienie wiedzy i umiejętności w dokonywaniu właściwych wyborów produktów kupowanych w szkolnym sklepiku.