18.08.2018.
Lekcja karate
Uczniowie naszej szkoły mieli niesamowitą okazję spróbować swoich sił w karate pod okiem mistrza p. Roberta Moskwy. Oto krótka sylwetka Mistrza:

Trenuje karate od siedemnastego roku życia. Brązowy medalista Mistrzostw Europy w konkurencji En-Bu.

2 Dan karate Shotokan NSKF

Wiceprezes Związku Sportowego Karate Shotokan NSKF Polska

Licencjonowany Instruktor Sztuk Walki z uprawnieniami międzynarodowymi, sędzia klasy B oraz egzaminator klubowy ZS Karate Shotokan NSKF Polska

Założyciel szkoły "Karate Stars" przybył do naszej szkoły, aby zachęcać dzieci do trenowania karate. Wspólnie z mistrzem mogliśmy potrenować podstaw tego szlachetnego i wymagającego ogromnej dyscypliny sportu.
Pod okiem p. Moskwy na co dzień trenują nasi uczniowie: Karolina, Hubert oraz Adam. W tym roku mogą oni poszczycić się tytułami Mistrzów Polski w swoich kategoriach wiekowych.
Mamy nadzieję, iż taka krótka lekcja zachęci innych do karate. Może już wkrótce poznamy nowych mistrzów??? Czas pokaże...