21.06.2018.
Konkurs recytatorski

Już po raz trzeci nauczycielki języka polskiego pani Iwona Chruściel i pani Iwona Cichocka zorganizowały Dzielnicowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Wojennej.

Finał konkursu odbył się 30 maja 2012 roku w naszej szkole.

Do konkursu zgłoszono 20 uczniów z wolskich szkół podstawowych. Uczestnicy recytowali wiersze i fragmenty prozy wojennej. Ocenie podlegał: dobór repertuaru
do możliwości wykonawczych uczestnika, interpretacja utworu, ogólny wyraz artystyczny.

Impreza przebiegła sprawnie i w bardzo miłej, serdecznej atmosferze. Uczestnicy byli profesjonalnie przygotowani, dlatego rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie.

Po przesłuchaniu wszystkich uczestników konkursu wyłoniono zwycięzców. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a laureaci nagrody książkowe.