21.08.2018.
Piknik sprawnościowy
W dniu 28.05.2012r klasa 0 i klasa I b uczestniczyła w Pikniku Sprawnościowym organizowanym przez Dom Dziecka nr 1 im. M. Falskiej i Dom Dziecka nr 2 im. J. Korczaka, Biuro Sportu i Rekreacji, Biuro Polityki Społecznej, Dzielnica Bielany m. st. Warszawy, Towarzystwo Nasz Dom.
 Dzieci uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych: skoki w workach, rzut do celu, bieg z przeszkodami. Mieliśmy możliwość zabawy na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach. Mogliśmy ozdobić buzie kolorowymi farbami i obejrzeć pokaz walki średniowiecznych rycerzy. Bardziej wytrwali mogli samodzielnie utkać ozdoby na ręce. Nie zabrakło też smakołyków takich jak: wata cukrowa czy soki. Organizatorzy zadbali również o nasze bezpieczeństwo – obejrzeliśmy pokaz udzielania pierwszej pomocy i stoisko Stołecznej Policji. Do szkoły wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni.