18.01.2019.
Zakończenie roku szkolnego 2011/2012
29 czerwca uczniowie ostatni raz w mijającym roku szkolnym usłyszeli dźwięk dzwonka. To dla uczniów bardzo ważna data – zakończenie roku szkolnego – ostatni przed wakacjami dzień pracy szkoły i dzień zbierania całorocznych plonów. Jedni kończą pewien etap edukacyjny i przechodzą do wyższej klasy, inni rozstają się ze swoją macierzystą szkołą, a otwierają się przed nimi podwoje innych placówek. W bieżącym roku mury szkoły w  opuściło 36 uczniów.
Połączona uroczystość (dla klas młodszych i starszych) zakończenia roku szkolnego zebrała na hali sportowej niezliczoną ilość widzów. Odświętnie ubrani uczniowie wraz z rodzicami mogli podziwiać profesjonalnie przygotowaną akademię na której nie zabrakło radości oraz wzruszenia. W części oficjalnej Dyrekcja naszej szkoły życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Po krótkich wystąpieniach cała społeczność szkolna poznała wszystkich wyróżnionych uczniów oraz ich rodziców. Nagrodzeni zostali także laureaci konkursów, chórzyści oraz sportowcy.
Na zakończenie uroczystości, na prośbę samych rodziców, członkowie koła teatralnego oraz chór przedstawili wszystkim zebranym musical, który został wystawiony w maju z okazji Jubileuszu 85-lecia naszej szkoły.

Całej Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji, a także uczniom i ich rodzicom życzymy upalnych i bezpiecznych wakacji !!!