22.10.2018.
Noc filmowa
W nocy z 21 na 22 września br. uczniowie klasy V a wraz z wychowawcą p. Rafałem Tyburskim wzięli udział w bardzo nietypowym przedsięwzięciu.

Po gruntownym przemeblowaniu pracowni językowej  i "przerobieniu" jej na salę "kinowo- sypialnianą", szesnaścioro uczniów rozpoczęło całonocny seans filmowy. Idea nocy z filmami miała na celu popularyzację języka angielskiego, gdyż większość filmów była odtwarzana z oryginalnym lektorem, a także integrację zespołu klasowego w innych, niż tradycyjne szkolne warunki.

Repertuar był bardzo ciekawy, trafiający w gusta wszystkich uczestników. Najwytrwalsi walczyli ze snem do samego rana :)

Mimo iż poranek przywitał nas chłodem i jesienną słotą, wszyscy byli zachwyceni, że mogli spędzić noc w gronie szkolnych przyjaciół. Niektórzy powiedzieli, że mogli by tak zaczynać weekend co tydzień :) Rodzicom również bardzo spodobał się ten pomysł i w pełni go popierają.

Wszyscy czekają już na kolejną edycję nocy filmowej. :-)