23.09.2018.
Pokaz zapaśniczy
W piątek 09 listopada do naszej szkoły zawitali goście z klubu zapaśniczego Legia. Jednym z nich jest absolwent naszej placówki: Patryk Boniecki.

Oto kilka słów Patryka o sobie i klubie:
Trenuje w Legii Warszawa 1926, klubie, który istnieje 85 lat i wychował wielu wybitnych zawodników m.in.
dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego Andrzeja Wrońskiego, Mistrza Olimpijskiego Włodzimierza Zawadzkiego oraz V-ce Mistrza
Olimpijskiego Jacka Fafińskiego. Na zajęcia przychodzę od pięciu lat. Moim pierwszym trenerem był Mariusz Stępień, a obecnie Xawery
Biederman. Startuję w kategorii wagowej do 85 kg. Mogę pochwalić się zdobyciem tytułu Mistrza Polski w 2011 i 2012, zdobywca Pucharu Polski 2011 i 2012 r, M-wy Mistrz Polski 2012 oraz wygrane turnieje w Danii oraz Serbii. Największym sukcesem jest zdobycie w lipcu tego roku w Katowicach tytułu V-ce Mistrza Europy Kadetów.

Zawodnicy, w czasie krótkiego pokazu,  pokazali kilka ciekawych chwytów zapaśniczych. Zaprezentowali także swoje nietuzinkowe umiejętności siłowe. Na koniec każdy mógł zadawać pytania, których nie było końca.

Jako szkoła, jesteśmy dumni, że nasz wychowanek osiąga sukcesy na arenach całego świata. Mam nadzieję, że w ślady Patryka pójdą kolejni.
Samemu Patrykowi życzymy samych złotych medali, a przed wszystkim tych olimpijskich !!! :)