19.10.2018.
Bywają takie lekcje...

Bywają takie lekcje… pięć godzin nauki, ale też pięć godzin wspaniałej zabawy.

To pierwsza tak długa lekcja języka polskiego w naszej szkole, dzięki której prowadzące p.Cichocka i p.Chruściel omówiły całą lekturę i która dostarczyła biorący w niej uczniom kl. VI a i VI b wielu niezapomnianych emocji.

Praca w zespołach 5-osobowych pobudziła do zdrowej rywalizacji a efekty pracy uczniów w postaci prac plastycznych i literackich można było podziwiać na specjalnie do tego przygotowanych tablicach i arkuszach.

W środowy Maraton z lekturą Opowieść wigilijna zaangażowani byli też nauczyciele innych przedmiotów: muzyki, plastyki, języka angielskiego.

Uczniowie pracowali prężnie i z wielkim zapałem a pięć godzin zajęć minęło jak jedna chwila.