18.01.2019.
Zima w mieście 2013

Podczas ferii zimowych od 28 stycznia do 8 lutego 2013 roku w naszej szkole organizowana była akcja „Zima w Mieście

Uczniom zaoferowano bogaty program zajęć rekreacyjno – sportowych, edukacyjnych i kulturalnych.

Uczniowie uczestniczyli pod opieką wychowawców w zajęciach czytelniczych, teatralnych, tanecznych i plastycznych w wolskich bibliotekach oraz domach kultury. Oglądali zwierzęta w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym, zwiedzali Stadion Narodowy, a także ekspozycje muzealne w Muzeum Woli, Muzeum Narodowym i Muzeum Ewolucji.

Wizyta w Centrum Nauki Kopernik stała się okazją do eksperymentowania, badania i poznawania poprzez zabawę praw fizyki.

Dzieci oglądały nowości filmowe oraz bawiły się w Centrum Zabawy „Kolorado”. Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności pływackie podczas zajęć na Pływalni „Foka”, a w Akademii Tańca Sulewscy rozwijali umiejętności taneczne.

Zimowa aura sprzyjała żywiołowym zabawom na śniegu.