23.10.2018.
Casting II

Drugi casting do konkursu za nami. Gratulujemy wejścia do finału . Oto lista finalistów:

1.       1a                          Aleksander Prządka                                                          Gra na keyboardzie

2.       1a                          Zespół taneczny „Ogniste pantery”                                               Taniec

3.       2a                          Laura Żołędowska                                                            Pokaz akrobatyczny

                              Agata Dąbrowska

4.       2c                          Jolanta Zakrzewska                                                          Śpiew

5.       2a                          Michał Mączyński                                                            „Nauka na wesoło”

6.       2a,3a,6b              Adam Mickiewicz                                                             Pokaz karate

                                    Hubert Krysiński

Karolina Strzelczyk

7.       3b                          Ewelina Grzelak                                                                 Śpiew



1.       5a                          Marta Myśliwiec                                                                Pokaz akrobatyczny

                             Emilia Smolarczyk

2.       4b                          Aleksander Wiśniewski                                                     Śpiew

3.       5a                          Vanessa Surdyka                                                                Taniec

4.       4c                           Kacper Jezierski                                                                 Prezentacja grafiki

5.       5b                          Tomasz Winiarek                                                                Taniec

                              Weronika Grzybowska

6.       6b                          Renata Olipra                                                                     Śpiew

7.       6a                          Agnieszka Zakrzewska                                                     Recytacja

8.       6a                          Marta Strojewska                                                              Taniec

9.       4b                          Ernest Teodorowicz                                                          Beatbox

10.    5a,4a,2a                         Aleksandra Krysztosiak                                                   Pokaz akrobatyczny

Patrycja Klimaszewska

Weronika Smolarczyk

 



 


Reklama:klimatyzacja